Ako vyzdobiť byt 14. februára 70 fotografické nápady

Hlavným atribútom Valentína je nepochybne vaše pocity, ktoré môžu byť zdôraznené rôznymi príjemnými „maličkosťami“ vo forme dekorácií na slávnostný večer. Existuje mnoho spôsobov, ako vyzdobiť byt do 14. februára a vytvoriť skutočne príjemnú romantickú atmosféru. Nie je potrebné ísť nakupovať za drahé šperky - s určitým úsilím a trochou predstavivosti môžete vytvoriť veľkolepé dekorácie, ktoré zanechajú nezabudnuteľné dojmy v pamäti vášho partnera. Odporúčame sa zoznámiť s výberom najzaujímavejších nápadov!

Čo treba zvážiť?

Začína zdobiť byt 14. februára, prvá vec, postarať sa o kvalitné čistenie, pretože aj tie najlepšie dekorácie budú vyzerať smiešne na pozadí rozptýlených vecí, zaprášené police a špinavé podlahy. Je potrebné vyčistiť celý obytný priestor a na oslavu osláv si môžete vyzdobiť jednu alebo dve izby, napríklad obývaciu izbu a spálňu.

Vynikajúcou možnosťou by bolo usporiadať večierok pre dvoch pri krbe, ak existuje. Môžete položiť na podlahu mäkkú rohož alebo deku, kde milenci môžu relaxovať po jedle v romantickom prostredí. Ak chcete začať prekvapiť svoju spriaznenú dušu na prahu, postarajte sa o zdobenie chodby - to pomôže vytvoriť potrebnú slávnostnú náladu na celý nadchádzajúci večer. Tiež dobré riešenie by bolo zdobiť kúpeľňu, akvzťah je už dosť vážny.

Postarajte sa o prítomnosť tichého, tichého hudobného doprovodu a mali by ste odmietnuť sledovať televízne programy, aby sa večer nestal diskusiou o naliehavých problémoch. Nezabudnite tiež vypnúť mobilný telefón alebo ho nechať v tichom režime.

Osvetlenie hrá dôležitú úlohu pri vytváraní intímnej atmosféry, preto je lepšie upustiť od jasného stropného osvetlenia v prospech miestnych zdrojov vo forme nástenných svietidiel, stojacích lampičiek.

Valentínske girlandy

Možnosť zdobenia bytu do 14. februára girlandami zo srdca vyrobených vlastnými rukami je univerzálna, pretože umožňuje začať usporiadanie slávnostnej atmosféry zo samotnej chodby. Srdce je možné strihať z farebného papiera alebo lepenky, starých pohľadníc a pestrých obalov časopisov.

Najjednoduchšou možnosťou je navliecť ich ihlou na dlhé vlákno a zavesiť girlandy pozdĺž stien. Môžete zavesiť každé srdce samostatne a nahradiť vlákno svetelnou girlandou, ktorá večer vyžaruje príjemné odrazy a vytvára príjemnú intímnu atmosféru. Girlandu srdiečok možno vyrobiť podľa princípu známeho „novoročného reťazca“. Aby ste to mohli urobiť, musíte najprv narezať tenké papierové prúžky, z prvej formy tvaru srdca a upevniť okraje zošívačkou, pričom každý nasledujúci prúžok prechádza k predchádzajúcemu, ohýbaný a fixovaný.

Pre ženy nie je ťažké šiť malé pekné srdciaaby boli ploché alebo objemné. Túto prácu je možné vykonávať ručne, napríklad pomocou plsti a syntetického zimovaru. Každé srdce môže byť zavesené stuhami na jeden girlandu, zdobené korálkami alebo flitrami.

Romantická nástenná maľba do 14. februára

Pomocou farebného papiera, nožníc a lepidla môžete na stene vytvoriť úžasnú penu, ktorá rozpráva o vašich chvejúcich sa pocitoch a vytvára romantickú náladu. Samozrejme, že to bude trvať veľa času a trpezlivosti, aby sa pripraviť malé detaily, ale konečný výsledok bude ohromujúci. Všetko záleží na vašej predstavivosti. Z červeného alebo ružového papiera môžete vyrezať veľa molí a mierne roztiahnutými krídlami ich nalepte na stenu v tvare srdca, ako je znázornené na fotografii. Ďalšou možnosťou je vyrobiť odmerné srdcia a vytvoriť z nich dekoráciu na stene.

Sviečky

\ t

Aký typ romantickej atmosféry na Valentína môže urobiť bez sviečok? Môžu to byť dekoratívne voskové výrobky, tabletové sviečky alebo najbežnejšie. Hlavnou vecou je krásne vyzdobiť scenériu. Môžete použiť existujúce svietniky alebo si ich vyrobiť sami, napríklad z pohárov, ozdobiť ich papierovými srdiečkami.

Originálny dizajnový svietnik je možné vytvoriť pomocou tyčiniek škorice, sklenenej a saténovej stuhy. Ak chcete umiestniť sviečky môžete použiť krásne pokrmy, ako sú okuliare a okuliare, naplnenie je pre-kamienky alebo korálky preudržateľnosť. Krásne vyzerajúce plávajúce sviečky v pilulke. Môžete dať niekoľko sviečok v priestrannom kontajneri, pridajte ich s okvetnými lístkami ruží a pridajte niekoľko kvapiek aromatických olejov.

Sviečky rôznych veľkostí môžu byť inštalované v ľubovoľnom poradí alebo tam, kde je potrebné dodatočné osvetlenie (na stole, nočnom stolíku). S dostatkom, skúste položiť im cestu na podlahe, čo vedie, napríklad do spálne, obývacia izba alebo kúpeľňa. Dokonale vzhľad podlahových kompozícií vo forme srdiečok. Uistite sa, že v miestnosti vládol súmrak: odporúča sa zatvoriť závesy, zapnúť zdroj stmievania a samozrejme nezabudnúť na bezpečnostné opatrenia.

Balóny

Balóny sa dnes predávajú v rôznych výkladoch. Ich prítomnosť vždy vytvára slávnostnú, očarujúcu atmosféru. Na Valentína si môžete kúpiť obyčajné okrúhle balóny alebo vo forme srdiečok, naplniť ich héliom, kravatovými stuhami s pevnými zvitkami k nim, kde budú umiestnené vyhlásenia o láske.

V dnešnej dobe sú veľmi populárne veľké fóliové výrobky, ako aj svetelné gule s LED diódami, ktoré vytvárajú ohromujúcu romantickú atmosféru. Z guličiek si môžete vytvoriť kompozíciu vo forme srdca a umiestniť ju do spálne v čele postele. V každom prípade je potrebné pokúsiť sa distribuovať balóny tak, aby nezasahovali do nerušeného pohyburoom.

Kvety

Zdobenie miestnosti pre romantický večer s kvetinami je úlohou pre silne rod. Okrem krásnej kytice pre vašu druhú polovicu 14. februára môžete použiť aj originálne riešenia, ktoré, hoci budú vyžadovať značné finančné investície, budú úplne kompenzované teplým pocitom nadšenia pre vašu milovanú osobu.

Možno ste už hádali, že hovoríme o okvetných lístkoch ruží, ktoré môžu byť náhodne roztrúsené po miestnosti, tvoria kompozíciu alebo trať, doplnenú podlahovými sviečkami. V spálni sa okvetné lístky dajú rozprestrieť na bielu pastelovú bielizeň, vyplniť malými vázami a položiť ich na nočné stolíky. Príjemným prekvapením pre milovaného človeka bude aj teplý kúpeľ naplnený ružovou penu.

Predtým, ako začnete tento druh dekorácie, uistite sa, že vaša druhá polovica nie je alergická, takže zvyšok dovolenky sa nezmení na zdĺhavé čistenie.

Spoločné fotografie

Zdobenie miestnosti spoločnými fotografiami spôsobí, že partner (partner) si bude vedomý vašich úprimných pocitov, túžby udržať v teplých vzťahoch čo najdlhšie. Môžete umiestniť niekoľko obrázkov do rámov na slávnostný stôl, police, pridať girlandy srdca, alebo si fotografickú koláž vlastnými rukami na stenu. Zobraziť fotografie spôsobí veľa príjemných spomienok.

Servírovací stôl

Stôl pre dvoch by mal vyzerať elegantne a elegantne, preto ho netlačte na veľké množstvo rôznych jedál. Ak je na farme malý rolovací stôl, potom je lepšie umiestniť naň rôzne šaláty a rezy.

Na servírovanie si musíte vybrať dokonale čistý obrus a krásne riady. Nasaďte si stolové taniere, poháre, fľašu vína alebo šampanské. Miesto kyticu kvetov vo váze, ale uistite sa, že to nie je v rozpore s jedlom a "zatvoriť" partnermi od seba navzájom.

Môžete tiež krásne usporiadať obrúsky, ktoré im dávajú napríklad tvar kvetu alebo srdca. Na stôl položte niekoľko sviečok - ich nerovné svetlo a sprievodné odrazy prinesú romantický večer viac kúzla.

A nakoniec, čo deň pre milencov bez miláčika? Malé srdce s ručne písanou deklaráciou lásky ukáže váš úctivý postoj k druhej polovici a zanechá príjemné spomienky na dlhú dobu.

Zdobenie bytu 14. februára - foto

Na záver vás pozývame na návštevu fotogalérie, kde sme sa snažili zozbierať najlepšie príklady bytovej výzdoby do 14. februára. Pozrite sa, nechajte sa inšpirovať a tento večer nezabudnuteľný. Šťastné prezeranie!