Chcem nezáväznú
cenovú ponuku

.: Spolupráca so spoločnosťou Avilu s.r.o. | e-commerce solutions

freelancer, grafik, webdeveloper, SEO master, iPhone a Android developer, Facebook guru, copywriter, konkurencia, offline reklamné agentúry

Sme spoločnosť, ktorá si váži každú možnosť spolupráce. Naša práca je naše hobby a robiť ju nás baví. Pre dobrú vec dokážeme urobiť aj zázraky. Snažíme sa robiť veci tak, aby sme sa vždy dokázali partnerovi pozrieť do očí. Ak Vás naše služby alebo spoločnosť nejakou formou oslovili, kontaktujte nás. Vždy si radi vypočujeme každú zaujímavú ponuku.

.: Freelancers

Kedže si myslíme, že Freelanceri sú kvalitní ľudia, ktorí sa rozhodli vziať svoj profesionálny osud do vlastných rúk, majú u nás vždy dvere otvorené. Ak si myslíš, že vieš robiť to čo robíš veľmi dobre a baví ťa to, pošli nám prehľad svojho portfólia, ukážkové práce, orientačné ceny a typ spolupráce akú by si si predstavoval. Ak si dobrý, potom máme prácu práve pre teba. Napíš nám na kontakt(zavináč)avilu.sk alebo cez stránku KONTAKT.

Hľadáme freelancerov: grafik, HTML5 developer, internetový copywriter, DRUPAL, Wordpress, Facebook, iPhone a Android developerov. Správcov PPC kampaní, SEO masterov, Facebook guru a obchodných zástupcov.

V prípade, že nepatríš ani do jednej skupiny, ale vieš nám ponúknuť svoje služby, neváhaj a kontaktuj nás. Niekedy aj motyka vystrelí!

.: Reklamné agentúry

Pôsobíte vo svete offline reklamy? Máte svojich stálych alebo potencionálnych zákazníkov, ktorí by chceli pôsobiť na internete? Potom nás neváhajte kontaktovať. Vieme pre Vás dodať všetky služby bez priameho kontaktu so zákazníkom alebo Vám vieme poskytnúť províziu. V prípade dlhodobej spolupráce, o ktorú máme už teraz záujem, Vám dokážeme ponúknuť exkluzívne podmienky. Neváhajte, čo môžete urobiť dnes, neodkladajte na zajtra -> kontakt(zavináč)avilu.sk alebo cez stránku KONTAKT.

Ilustračná fotografia - Spolupráca so spoločnosťou AVILU s.r.o.
Tím spoločnosti Avilu

.: Konkurencia priama / nepriama

Vieme robiť veci rýchlo a kvalitne. Snažíme sa využívať OpenSource technológie. Ak by ste mali záujem outsourcovať časť svojich služieb a venovať sa skôr obchodu a starostlivosti o Vašich zákazníkov, dokážeme Vám poskytovať naše služby na základe dlhodobej spolupráce. V prípade, že máte svojich stálych alebo potencionálnych zákazníkov, ktorí by mali záujem o naše služby, potom nás neváhajte kontaktovať. Dodáme Vám naše služby alebo Vám poskytneme províziu. Neváhajte, čo môžete urobiť dnes, neodkladajte na zajtra -> kontakt(zavináč)avilu.sk alebo cez stránku KONTAKT.

.: Iný typ spolupráce

Máte nápad ako by sme Vám mohli pomôcť? Chceli by ste s nami spolupracovať? Potom nás prosím neváhajte kontaktovať na kontakt(zavináč)avilu.sk alebo cez stránku KONTAKT. Vždy si radi vypočujeme každú ponuku.


 
Používame cookies. Pokračovaním používania našich služieb s tým súhlasíte. | Ok | Viac info >>